Oceń swoje gospodarstwo
Polecane strony
Reklama

Jeśli są Państwo zainteresowani reklamą w naszym serwisie prosimy o kontakt.

Serwis www.ocenagospodarstwa.pl posiada możliwości promocji poprzez system banerowy, który pozostaje ofertą odpłatną a ceny uzgadniane są każdorazowo z klientem.

Serwis oferuje także promocje poprzez darmowe.:

- dodawanie ogłoszeń

- dodawanie artykułów sponsorowanych (aby skorzystać z tej opcji prosimy wysłać mailem tekst do akceptacji i wprowadzenia w serwisie).

- dodawanie artykułów dot. promowanych produktów (aby skorzystać z tej opcji należy przesłać mailem tekst do akceptacji i wprowadzenia w serwisie).

Ostatnie dwie propozycje połączone są z możliwością dodania jednego linku zawierającego adres internetowy firmy lub promowanego produktu. Nie może to być jednak "anchor text"

W przypadku pytań prosimy o kontakt z opiekunem serwisu:

Piotr Wójcik info@ocenagospodarstwa.pl

strony www Poznań Ogłoszenia rolnicze portal rolniczy

Portal rolniczy Ocena Gospodarstwa powstał z myślą o rolnikach szukających informacji na temat Cross Compliance, czyli zasadzie wzajemnej zgodności i zasadzie wzajemnej współzależności. Po dokonaniu oceny swojego gospodarstwa sugerujemy kontakt z doradcą rolniczym, który pomoże zachować dofinansowanie unijne rolnikom, jak również ubiegać się o fundusze na rozwój gospodarstwa przez młodych rolników.

Jesteśmy jedną z najlepszych firm pod względem tworzenie aplikacji internetowych które z pewnością wyróżniają się na rynku Funkcjonalne, nowoczesne, sąsiedzi będą wam zazdrościć kuchnie poznań na zamówienie W Europie jesteśmy liderem pod względem produkcji i sprzedaży tace dlatego bardzo gorąco zachęcamy do współpracy z naszą firmą
Realizacja: Strony www