Oceń swoje gospodarstwo
Polecane strony
Regulamin

1.      Niniejszy Regulamin dotyczy zasad i warunków korzystania i funkcjonowania forum ocena gospodarstwa.pl i dotyczy wszystkich osób zarejestrowanych w tym moderatorów.

2.      Użytkownik publikuje komentarze i przemyślenia wyłącznie na własną odpowiedzialność.

3.      Jedna osoba może mieć maksymalne jedno konto na forum.

4.      Rejestracja na forum jest bezpłatna.

5.      Na forum ocenagospodarstwa.pl zabrania się:

a)      Umieszczania treści obraźliwych lub oszczerczych względem kogokolwiek.

b)      Umieszczania treści i zdjęć naruszających polskie i międzynarodowe normy prawne, obrazujące lub propagujące przemoc, nienawiść, dyskryminację (rasową, kulturową, etniczną, religijną itp.), naruszających dobra osobiste innych osób..

c)      Umieszczania reklam z innych for.

6.      Użytkownik forum ocena gospodarstwa.pl zobowiązany jest unikać powielania istniejących już wątków.

7.      Użytkownik powinien unikać zbaczania z głównego wątku ujętego w określonym dziale, w przeciwnym razie tematy niezgodne z tematyka będą przenoszone do odpowiednich działów lub usuwane lub jest niezgodny z tematem, czy regulaminem.

8.      Moderatorzy i Administratorzy maja prawo do usunięcia postu, który obraża w jakiś sposób innych uczestników.

9.      Administrator ma prawo usunąć daną osobę z forum nie podając przyczyny.

10.  Każda osoba korzystająca z forum ocena gospodarstwa.pl jest zobowiązana do zapoznania się oraz do przestrzegania niniejszego regulaminu.

11.  Regulamin obowiązuje się od momentu opublikowania i może się zmienić w trakcie działania forum.

12.  Ewentualne zmiany w regulaminie forum mogą być wprowadzane wyłącznie przez administratora forum ocena gospodarstwa.pl

strony www Poznań Ogłoszenia rolnicze portal rolniczy

Portal rolniczy Ocena Gospodarstwa powstał z myślą o rolnikach szukających informacji na temat Cross Compliance, czyli zasadzie wzajemnej zgodności i zasadzie wzajemnej współzależności. Po dokonaniu oceny swojego gospodarstwa sugerujemy kontakt z doradcą rolniczym, który pomoże zachować dofinansowanie unijne rolnikom, jak również ubiegać się o fundusze na rozwój gospodarstwa przez młodych rolników.

grawerowanie tabliczek poznań Ekspresowe, rzetelne pod każdym względem tworzenie stron internetowych na wasze potrzeby Poszukują Państwo wynajem autokarów gniezno trafiliście idealnie, pełen profesjonalizm, bogata oferta, zapraszamy Produkujemy jedne z najlepszych materiały POS w Europie, dlatego zachęcamy do współpracy z nami
Realizacja: Strony www