Oceń swoje gospodarstwo
Polecane strony
Polityka Prywatności

Korzystając w jakikolwiek sposób z serwisu znajdującego się pod adresem ocena gospodarstwa.pl akceptujesz zasady zawarte w Polityce Prywatności. Administrator zastrzega sobie prawo do wprowadzenia zmian w Polityce Prywatności.

Każda osoba korzystająca w jakikolwiek sposób z serwisu ocena gospodarstwa.pl obowiązuje aktualna Polityka Prywatności. Użytkownik portalu ocena gospodarstwa.pl ma prawo do zmiany swoich danych lub usunięcia ich z naszej bazy.

 

 Informacje logowania

1. W czasie rejestracji w serwisie ocena gospodarstwa.pl należy podać niektóre swoje dane osobowe podczas wypełniania formularza. Dane obowiązkowe, o które będziesz poproszony, to imię, nazwisko, e-mail, login i hasło. Niepodanie wymaganych danych zablokuje czynność, której te dane dotyczyły, jeśli niepodane dane są wymagane do jej poprawnego wykonania.

2. Podczas rejestracji należy zapoznać się i zaakceptować regulamin serwisu.

3. Po rejestracji każdy nowy użytkownik portalu otrzyma e-mail aktywujący na skrzynkę pocztową. Należy kliknąć na link aktywacyjny zawarty w e-mailu.

 

 Postanowienia końcowe

1. Usługi i funkcje w portalu ocena gospodarstwa.pl mogą ulec rozszerzeniu.

2. Wszelkie informacje o zmianach zastosowane zostaną w Polityce Prywatności.

strony www Poznań Ogłoszenia rolnicze portal rolniczy

Portal rolniczy Ocena Gospodarstwa powstał z myślą o rolnikach szukających informacji na temat Cross Compliance, czyli zasadzie wzajemnej zgodności i zasadzie wzajemnej współzależności. Po dokonaniu oceny swojego gospodarstwa sugerujemy kontakt z doradcą rolniczym, który pomoże zachować dofinansowanie unijne rolnikom, jak również ubiegać się o fundusze na rozwój gospodarstwa przez młodych rolników.

Najpiękniejsze, najcudowniejsze strony internetowe poznań z których z pewnością będziecie zadowoleni Funkcjonalność w tym wypadku to priorytet meble biurowe Poznań dla Twojego przedsiębiorstwa Chcesz mieć nowoczesną, ergonomiczną podkładki pod myszkę to zapoznaj się z naszą bogatą ofertą dotyczącą podkładek pod myszkę
Realizacja: Strony www