Oceń swoje gospodarstwo
Polecane strony
Strona główna forum
  

Polagra-Premiery 2014 - wejdź za darmo!

konto usunięte 19.12.2013 (11:18)

W grupie siła!

Zgłoś grupę do końca roku, a cała grupa wejdzie BEZPŁATNIE!Najbliższa edycja targów POLAGRA-PREMIERY przyniesie wiele zmian dla przyjazdów grupowych:

- przede wszystkim dofinansowanie przyjazdu na targi odbędzie się na miejscu na podstawie faktury i listy wycieczkowej, dzięki czemu Przewoźnik otrzyma zwrot od razu na targach.

- ponadto zgłoszenia grupy odbywają się poprzez formularz na stronie, nie potrzebna jest pełna lista uczestników wycieczki, jedynie ich ilość i dane organizatora. Listę wycieczkową należy dostarczyć dopiero na targach wraz z fakturą.

- a co najważniejsze, jeśli zgłoszą Państwo grupę do końca roku, bilety dla całej grupy będą bezpłatne.

- zapewniamy również autokarom bezpłatny parking na terenie targówDla każdego, kto zechciałby zostać organizatorem grupy oferujemy:

- pomoc w znalezieniu Przewoźnika

- wysyłamy plakaty do poinformowania okolicy o targach i wyjeździe

- pomoc w zgłoszeniu grupy, przygotowaniu faktury i sfinalizowaniu dofinansowania

- a także paczkę upominkową dla Organizatora wycieczki!

http://www.polagra-premiery.pl/pl/

Dodaj swoją odpowiedź do wątku

Dołączenie do dyskusji w tym wątku wymaga zalogowania, jeśli nie posiadasz jeszcze konta w naszym serwisie skorzystaj z rejestracji.

strony www Poznań Ogłoszenia rolnicze portal rolniczy

Portal rolniczy Ocena Gospodarstwa powstał z myślą o rolnikach szukających informacji na temat Cross Compliance, czyli zasadzie wzajemnej zgodności i zasadzie wzajemnej współzależności. Po dokonaniu oceny swojego gospodarstwa sugerujemy kontakt z doradcą rolniczym, który pomoże zachować dofinansowanie unijne rolnikom, jak również ubiegać się o fundusze na rozwój gospodarstwa przez młodych rolników.

nauka tańca poznań Produkujemy najwyższej jakości tabliczki znamionowe poznań dlatego zachęcamy Państwa do współpracy z nami Jesteśmy jedną z najlepszych firm pod względem tworzenie aplikacji internetowych które z pewnością wyróżniają się na rynku Łazienka również od czasu do czasu potrzebuje rotacji meble łazienkowe poznań najwyższej jakości w przystępnej cenie
Realizacja: Strony www