Oceń swoje gospodarstwo
Polecane strony
Strona główna forum
  

oferta pracy: przedstawiciel handlowy (woj. dolnośląskie)

konto usunięte 12.02.2013 (07:09)

Firma działająca w branży oponiarskiej, lider w dziedzinie specjalistycznego ogumienia przemysłowego, zatrudni na stanowisku:
PRZEDSTAWICIEL HANDLOWY/DORADCA TECHNICZNY (BRANŻA ROLNICZA)

Opis stanowiska:
Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za sprzedaż towarów i usług na terenie południowozachodniej Polski (biuro regionalne w Strzegomiu), bezpośredni kontakt z klientem, pozyskiwanie nowych i opiekę nad dotychczasowymi klientami firmy, reprezentowanie firmy w czasie imprez targowych.

Wymagania:
- wykształcenie co najmniej średnie,
- bardzo dobra znajomość środowiska rolniczego na terenie południowozachodniej Polski, orientacja wśród potencjalnych klientów zakupu opon do maszyn rolniczych dużego formatu (warunek konieczny),
- doświadczenie we współpracy z potencjalnymi odbiorcami opon rolniczych zdobyte np. w handlu maszynami rolniczymi, nawozami, częściami do maszyn rolniczych itd,
- prawo jazdy kategorii B,
- łatwość w posługiwaniu się podstawowymi programami komputerowymi pakietu Office,
- umiejętność pracy w młodym zespole,
- pozytywne nastawienie do życia,
- wytrwałość i sumienność,
- umiejętności łatwego nawiązywania kontaktów i budowania relacji,
*** doświadczenie w branży oponiarskiej nie jest wymagane!

Oferujemy:
- atrakcyjne wynagrodzenie stałe + premia od sprzedaży,
- ciekawą i pełną wyzwań pracę,
- zatrudnienie w trybie umowy o pracę,
- cykliczne szkolenia,
- samochód służbowy,
- telefon i komputer służbowy.

Aplikacje zawierające CV oraz list motywacyjny prosimy kierować na adres e-mail: rekrutacja@jo.pl

Szczegółowe informacje na temat oferty pracy zostaną przekazane kandydatom na spotkaniu. Jednocześnie zastrzegamy sobie prawo kontaktu tylko z wybranymi kandydatami, spełniającymi powyżej określone kryteria rekrutacyjne.

Prosimy o zawarcie w swojej aplikacji następującej klauzuli: ?Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.97 o Ochronie Danych Osobowych.?

Dodaj swoją odpowiedź do wątku

Dołączenie do dyskusji w tym wątku wymaga zalogowania, jeśli nie posiadasz jeszcze konta w naszym serwisie skorzystaj z rejestracji.

strony www Poznań Ogłoszenia rolnicze portal rolniczy

Portal rolniczy Ocena Gospodarstwa powstał z myślą o rolnikach szukających informacji na temat Cross Compliance, czyli zasadzie wzajemnej zgodności i zasadzie wzajemnej współzależności. Po dokonaniu oceny swojego gospodarstwa sugerujemy kontakt z doradcą rolniczym, który pomoże zachować dofinansowanie unijne rolnikom, jak również ubiegać się o fundusze na rozwój gospodarstwa przez młodych rolników.

nauka tańca towarzyskiego poznań Chcesz się czegoś o kimś lub o czymś dowiedzieć, rozpoznać, sprawdzić identyfikacja poznań poleca się serdecznie Wynajmujesz pomieszczenie i jedyne czego Ci brakuje to meble biurowe konin zadzwoń do nas, posiadamy szeroki wybór mebli biurowych Produkujemy jedne z najlepszych materiały POS w Europie, dlatego zachęcamy do współpracy z nami
Realizacja: Strony www