Oceń swoje gospodarstwo
Polecane strony
Strona główna forum
  

o co chodzi z tymi zasadami współzależności i wzajemnej zgodności?

konto usunięte 05.07.2011 (11:41)

może mi ktoś wytłumaczyć?

konto usunięte 05.07.2011 (12:03)

też z chęcią się dowiem takie to troszkę niejasne dla mnie

konto usunięte 05.07.2011 (12:05)

ja doczytałem ze:
Nieprzestrzeganie wymagań wzajemnej zgodności powoduje sankcje. Są one redukowane proporcjonalnie do naruszeń i uzależniony jest od wielu czynników.

tylko szkdoa ze nie wiem jakich czynnikow...

konto usunięte 05.07.2011 (13:29)

Informacje o tym za co i o ile redukowane jest dofinansowanie znajdziesz na www.ocenagospodarstwa.pl, Tam jest wszystko dokałdnie wyjaśnione

Dodaj swoją odpowiedź do wątku

Dołączenie do dyskusji w tym wątku wymaga zalogowania, jeśli nie posiadasz jeszcze konta w naszym serwisie skorzystaj z rejestracji.

strony www Poznań Ogłoszenia rolnicze portal rolniczy

Portal rolniczy Ocena Gospodarstwa powstał z myślą o rolnikach szukających informacji na temat Cross Compliance, czyli zasadzie wzajemnej zgodności i zasadzie wzajemnej współzależności. Po dokonaniu oceny swojego gospodarstwa sugerujemy kontakt z doradcą rolniczym, który pomoże zachować dofinansowanie unijne rolnikom, jak również ubiegać się o fundusze na rozwój gospodarstwa przez młodych rolników.

prowadzenie strony na facebooku Chcesz poddać jakiś wartościowy przedmiot grawerowanie poznań zrób to u Nas, a nie pożałujesz Naprawdę wymierne korzyści przyniesie Ci tworzenie stron www dla Twojego przedsiębiorstwa, dla Twojej firmy Mały remont, przeprowadzka kuchnie na wymiar poznań serdecznie się oferują
Realizacja: Strony www