Oceń swoje gospodarstwo
Polecane strony
Strona główna forum
  

Jak Wasze plony w tym roku?

konto usunięte 05.07.2011 (11:43)

bo u mnie raz susza, raz upały i wszystko padło... ziemniaki tragedia...

konto usunięte 05.07.2011 (11:57)

bywało lepiej u mnie, ale to co się dzieje u moich znajomych to dosłowna tragedia całe zbiory poszły na straty a wsparcia finansowego od tak się nie dostanie i co teraz ...

konto usunięte 05.07.2011 (11:58)

u mnie na wsi mówili, że podobno Unia ma dać jakieś odszkodowania...

konto usunięte 05.07.2011 (13:36)

Ja mam plantacje czarnej porzeczki i muszę przyznać, że zbiory w tym roku mi sie udały, mimo majowych przymrozków, wiec nie moge narzekać. Cena czarnej porzeczki tez w tym roku dosyc wysoka. Oby tak dalej. Do zebrania mam jeszcze jabłka.

konto usunięte 05.07.2011 (13:38)

Co do zbiorów to tragedia. Miałem o 50% mniej truskawek niż w tamtym roku. Nie wiadomo czym się teraz zająć, bo truskawki to kiepski interes. Zwlaszcza, ze ludziom, nie chce sie zbierac za male pieniadze.

Dodaj swoją odpowiedź do wątku

Dołączenie do dyskusji w tym wątku wymaga zalogowania, jeśli nie posiadasz jeszcze konta w naszym serwisie skorzystaj z rejestracji.

strony www Poznań Ogłoszenia rolnicze portal rolniczy

Portal rolniczy Ocena Gospodarstwa powstał z myślą o rolnikach szukających informacji na temat Cross Compliance, czyli zasadzie wzajemnej zgodności i zasadzie wzajemnej współzależności. Po dokonaniu oceny swojego gospodarstwa sugerujemy kontakt z doradcą rolniczym, który pomoże zachować dofinansowanie unijne rolnikom, jak również ubiegać się o fundusze na rozwój gospodarstwa przez młodych rolników.

grawerowanie laminatu poznań Produkujemy najwyższej jakości tabliczki znamionowe poznań dlatego zachęcamy Państwa do współpracy z nami Wybitne, przekonaj się sam, że tworzenie stron internetowych poznań to dla nas pestka Nie każdy ma w swojej ofercie meble na wymiar poznań my je mamy i ostrzegamy - są naprawdę wspaniałe
Realizacja: Strony www