Oceń swoje gospodarstwo
Polecane strony
Strona główna forum
  

Cross compliance

konto usunięte 05.07.2011 (14:40)

Co to jest cross compliance? Czy to jest odpowiednik wymogów wzajemnej zgodności? Prosze o szybką odpowiedź.

konto usunięte 06.07.2011 (10:30)

\"Cross compliance to jeden z filarów reformy unijnej polityki rolnej z 2003 roku.
System pozwala władzom dokonywanie całkowitych lub częściowych cięć płatności bezpośrednich dla rolników, którzy nie przestrzegają norm. Dotyczy to podstawowych wymogów w zakresie zarządzania\" oraz o \"zasad dobrej kultury rolnej i ochrony środowiska\". \"
reszte doczytasz na: http://www.ocenagospodarstwa.pl/aktualnosci/cross-compliance/system-cross-compliance-w-polsce.html

Dodaj swoją odpowiedź do wątku

Dołączenie do dyskusji w tym wątku wymaga zalogowania, jeśli nie posiadasz jeszcze konta w naszym serwisie skorzystaj z rejestracji.

strony www Poznań Ogłoszenia rolnicze portal rolniczy

Portal rolniczy Ocena Gospodarstwa powstał z myślą o rolnikach szukających informacji na temat Cross Compliance, czyli zasadzie wzajemnej zgodności i zasadzie wzajemnej współzależności. Po dokonaniu oceny swojego gospodarstwa sugerujemy kontakt z doradcą rolniczym, który pomoże zachować dofinansowanie unijne rolnikom, jak również ubiegać się o fundusze na rozwój gospodarstwa przez młodych rolników.

grawerowanie tabliczek poznań Chcesz wyrobić sobie znamionowe, firmowe, inwentaryzacyjne tabliczki to zgłoś się do nas, a my je dla Ciebie wykonamy Pracujemy z pasji i w projektowanie stron poznań wkładamy całe nasze serce Drewniane i bardzo ekskluzywne parkiety dla domu i mieszkania
Realizacja: Strony www