Oceń swoje gospodarstwo
Polecane strony
Opublikowano 26-03-2015 o 08:08 Producenci owoców i warzyw poszkodowani przez embargo otrzymają III transze pomocy

12 lutego opublikowane zostało w Dzienniku Ustaw rozporządzenie Rady Ministrów z dnia 10 lutego 2015 r. ...

12 lutego opublikowane zostało w Dzienniku Ustaw rozporządzenie Rady Ministrów z dnia 10 lutego 2015 r. które zmienia rozporządzenie w sprawie realizacji przez ARR dalszych zadań związanych z ustanowieniem tymczasowych nadzwyczajnych środków wsparcia dla producentów niektórych owoców i warzyw w związku z zakazem ich przywozu z UE do Rosji. Przepisy rozporządzenia wejdą w życie 3 dni po opublikowaniu.

Finansowa pomoc będzie mogła zostać przyznana w odniesieniu do tych powierzchni upraw, które nie były objęte wcześniejszymi transzami mechanizmu nadzwyczajnego wsparcia uruchomionymi przez KE na podstawie rozporządzenia delegowanego Komisji nr 932 /2014, oraz 1031/2014.

Tak jak w przypadku transz wcześniejszych, mechanizm pomocy obsługiwać będzie ARR, która na swojej stronie zamieściła wzory formularzy oraz wszelkie niezbędne informacje które dotyczą możliwości ubiegania się o wsparcie.

Od 16 lutego 2015 r. zainteresowani wsparciem producenci składać mogą, do właściwego ze względu na miejsce zamieszkania lub siedzibę Oddziału Terenowego ARR powiadomienie na formularzu udostępnionym na stronie agencji.

Czynności związane z wycofaniem produktów realizowane w ramach tego mechanizmu muszą być zrealizowane do 30 czerwca 2015 roku.

 
Dodaj komentarz

Dodawanie komentarzy dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników.

Jeśli posiadasz swoje konto możesz się zalogować.
Nie posiadasz jeszcze konta? Możesz się zarejestrować.

strony www Poznań Ogłoszenia rolnicze portal rolniczy

Portal rolniczy Ocena Gospodarstwa powstał z myślą o rolnikach szukających informacji na temat Cross Compliance, czyli zasadzie wzajemnej zgodności i zasadzie wzajemnej współzależności. Po dokonaniu oceny swojego gospodarstwa sugerujemy kontakt z doradcą rolniczym, który pomoże zachować dofinansowanie unijne rolnikom, jak również ubiegać się o fundusze na rozwój gospodarstwa przez młodych rolników.

Chcesz się czegoś o kimś lub o czymś dowiedzieć, rozpoznać, sprawdzić identyfikacja poznań poleca się serdecznie Ekspresowe, rzetelne pod każdym względem tworzenie stron internetowych na wasze potrzeby W Europie jesteśmy liderem pod względem produkcji i sprzedaży tace dlatego bardzo gorąco zachęcamy do współpracy z naszą firmą
Realizacja: Strony www