Oceń swoje gospodarstwo
Polecane strony
Opublikowano 26-03-2015 o 08:07 Chiny - rynek zbytu Polskich produktów mleczarskich

Chiny w niedalekiej przyszłości stać się mogą obiecującym partnerem handlowym w przypadku produktów mlecznych.

Chiny w niedalekiej przyszłości stać się mogą obiecującym partnerem handlowym w przypadku produktów mlecznych.

Ser żółty jeszcze do niedawna był niedostępny w Chinach, na tą chwilę staje się coraz chętniej kupowanym produktem. Chiny najwięcej importują sera żółtego z Nowej Zelandii, Stanów Zjednoczonych, Australii, Włoch i Francji.

Polski udział w chińskim imporcie serów jest niewielki wynosi zaledwie (62 tony od stycznia do października 2014 roku), jednak jest zauważalna silna tendencja wzrostowa - import z Polski w roku 2014 trzykrotnie wzrósł porównując z analogicznym okresem poprzedniego roku.

W związku z rozwojem sytuacji, można wykorzystać nowy chłonny rynek, Polska Izba Mleka, Agencja Rynku Rolnego oraz Polska Federacja Hodowców Bydła i Producentów Mleka przygotowały specjalny program informacyjno - promocyjny „Trade Milk", realizowany na chińskim rynku w latach od 2014 do 2016.

Program obejmuje przetwory mleczne (mleko w proszku, mleczka smakowe, jogurty oraz sery żółte dojrzewające). Celem programu jest wzmocnienie pozytywnego wizerunku mlecznych przetworów pochodzących z Unii Europejskiej oraz zwiększenie udziału produktów objętych programem w wolumenie sprzedaży. Program ten jest skierowany do dystrybutorów, przedstawicieli handlowych sieci, hurtowników oraz mediów.

 
Dodaj komentarz

Dodawanie komentarzy dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników.

Jeśli posiadasz swoje konto możesz się zalogować.
Nie posiadasz jeszcze konta? Możesz się zarejestrować.

strony www Poznań Ogłoszenia rolnicze portal rolniczy

Portal rolniczy Ocena Gospodarstwa powstał z myślą o rolnikach szukających informacji na temat Cross Compliance, czyli zasadzie wzajemnej zgodności i zasadzie wzajemnej współzależności. Po dokonaniu oceny swojego gospodarstwa sugerujemy kontakt z doradcą rolniczym, który pomoże zachować dofinansowanie unijne rolnikom, jak również ubiegać się o fundusze na rozwój gospodarstwa przez młodych rolników.

Możesz mówić co chcesz, ale i tak nasze strony www są z najwyższej póki i najwyższej jakości Łazienka również od czasu do czasu potrzebuje rotacji meble łazienkowe poznań najwyższej jakości w przystępnej cenie Chcesz mieć nowoczesną, ergonomiczną podkładki pod myszkę to zapoznaj się z naszą bogatą ofertą dotyczącą podkładek pod myszkę
Realizacja: Strony www