Oceń swoje gospodarstwo
Polecane strony
Technologia rolnicza
Ostropest najlepszy na dziki

Dzik nie da rady przejść przez 4 metry, obsiane ostropestem. To informacja cenna dla rolników, którzy mają duży kłopot z dzikami, niszczącymi zasiewy.

Opublikowano 16-10-2014 o 08:43
Zbożowy kombajn maszyna która nie lubi wody.

Żniwa w większości kraju zbliżają dobiegają końca, kombajny które już nie biorą udziału w zbiorach kukurydzy zaraz trafią do garaży.

Opublikowano 23-09-2014 o 04:37
Sieczkarnie samojezdne używane do kukurydzy

Najnowsze samojezdne sieczkarnie to wydajne i drogie maszyny. Więc nie dziwi fakt że dużo rolników zwiększających produkcję mleka zdecydowało się na zakup używanych maszyn.

Opublikowano 25-08-2014 o 20:30
Energia ze źródeł odnawialnych ? co musimy i co możemy zrobić

Coraz powszechniejsza jest wiedza, że światowe zasoby tradycyjnych, tj. kopalnych surowców energetycznych są ograniczone, a wraz ze stale rosnącym zapotrzebowaniem na energię szybko się zmniejszają.

Opublikowano 17-03-2014 o 18:14
Nowości Kubota w gamie maszyn do 60 KM

Marka Kubota rozszerza wachlarz maszyn o mocy do 60 KM przydatnych w gospodarstwach sadowniczych, w szkółkarstwie, w uprawach tunelowych oraz .....

Opublikowano 05-04-2012 o 08:05
strony www Poznań Ogłoszenia rolnicze portal rolniczy

Portal rolniczy Ocena Gospodarstwa powstał z myślą o rolnikach szukających informacji na temat Cross Compliance, czyli zasadzie wzajemnej zgodności i zasadzie wzajemnej współzależności. Po dokonaniu oceny swojego gospodarstwa sugerujemy kontakt z doradcą rolniczym, który pomoże zachować dofinansowanie unijne rolnikom, jak również ubiegać się o fundusze na rozwój gospodarstwa przez młodych rolników.

znakowanie laserowe Chcesz się czegoś o kimś lub o czymś dowiedzieć, rozpoznać, sprawdzić identyfikacja poznań poleca się serdecznie Wynajmujesz pomieszczenie i jedyne czego Ci brakuje to meble biurowe konin zadzwoń do nas, posiadamy szeroki wybór mebli biurowych W Europie jesteśmy liderem pod względem produkcji i sprzedaży tace dlatego bardzo gorąco zachęcamy do współpracy z naszą firmą
Realizacja: Strony www