Oceń swoje gospodarstwo
Polecane strony
Opublikowano 27-09-2011 o 10:04 XIII edycja AGRO SHOW 2011 w Bednarach zakończona

Kolejna edycja Międzynarodowej Wystawy Rolniczej AGRO SHOW już za nami.

W tym roku w Bednarach zaprezentowało się 690 wystawców, z czego 80 z zagranicy, m.in. ze Szwecji, Wielkiej Brytanii, Hiszpanii, Holandii, Francji, Niemiec, Austrii, Czech, Słowenii, Bułgarii, Danii, Litwy, Ukrainy i Chin.

Wystawcy zajęli ponad 130 tysięcy metrów kwadratowych powierzchni, a poletka, na których można było oglądać maszyny podczas pracy zajęły 40 tysięcy m2.

Całkowita powierzchnia wystawy z polami i parkingami wynosiła 85 hektarów. W pokazach wzięło udział 40 maszyn rolniczych, z czego 11 nowości, 12 opryskiwaczy polowych, 5 ładowarek teleskopowych, 3 ładowacze czołowe oraz 3 maszyny, przeznaczone dla rolnictwa precyzyjnego.

Na wystawie nie obyło się bez konkursów. Największym zainteresowaniem cieszyły się turnieje sprawnościowe dla uczniów szkół rolniczych. I miejsce zajął Zespół Szkół Technicznych im. M. Drzymały w Poznaniu. II miejsce zajął Zespół Szkół Centrum Kształcenia Rolniczego im. A. Świetochowskiego w Gołotczyźnie, a III miejsce zdobyło Technikum im. Wincentego Witosa z Woli Osowińskiej.

Tegoroczną wystawę odwiedziło ponad 125 tysięcy rolników z całej Polski.


Autor red.ocenagospodarstwa.pl
Dodaj komentarz

Dodawanie komentarzy dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników.

Jeśli posiadasz swoje konto możesz się zalogować.
Nie posiadasz jeszcze konta? Możesz się zarejestrować.

strony www Poznań Ogłoszenia rolnicze portal rolniczy

Portal rolniczy Ocena Gospodarstwa powstał z myślą o rolnikach szukających informacji na temat Cross Compliance, czyli zasadzie wzajemnej zgodności i zasadzie wzajemnej współzależności. Po dokonaniu oceny swojego gospodarstwa sugerujemy kontakt z doradcą rolniczym, który pomoże zachować dofinansowanie unijne rolnikom, jak również ubiegać się o fundusze na rozwój gospodarstwa przez młodych rolników.

Produkujemy najwyższej jakości tabliczki znamionowe poznań dlatego zachęcamy Państwa do współpracy z nami Wynajmujesz pomieszczenie i jedyne czego Ci brakuje to meble biurowe konin zadzwoń do nas, posiadamy szeroki wybór mebli biurowych Jeżeli myślisz o solidnych schody drewniane w swoim domu to skorzystaj z naszych usług
Realizacja: Strony www