Oceń swoje gospodarstwo
Polecane strony
Opublikowano 24-02-2012 o 10:47 Polagra Premiery

Tegoroczne Targi Polagra- Premiery, które odbyły się na Międzynarodowych Targach Poznańskich w dniach 16-19.02.2012 r., odwiedziła rekordowa liczba zwiedzających.

Dla zwiedzających dostępnych było 10 pawilonów, w którym każdy rolnik mógł znaleźć najnowszy sprzęt rolniczy.

Na targach zaprezentowało się 300 wystawców i firm reprezentowanych z 16 krajów, m.in. Austrii, Chin, Francji, Litwy, czy Włoch.

Na targach zaprezentowano maszyny i urządzenia do rolnictwa, wykorzystywane zarówno przy pracach polowych, jak i sadownictwie.

Na Targach Polagra-Premiery nie zabrakło również Ministra Rolnictwa i Rozwoju Wsi Marka Sawickiego, który stwierdził, iż Poznań można uznać za stolicę europejskich spotkań rolniczych.

Na Targach Polagra-Premiery zaprezentowano 200 maszyn i urządzeń rolniczych, przyznano 28 produktom Złoty Medal oraz wręczono siedem statuetek Złotego Akanta, za najlepiej zaaranżowane stoiska.

Autor red.ocenagospodarstwa.pl
Dodaj komentarz

Dodawanie komentarzy dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników.

Jeśli posiadasz swoje konto możesz się zalogować.
Nie posiadasz jeszcze konta? Możesz się zarejestrować.

strony www Poznań Ogłoszenia rolnicze portal rolniczy

Portal rolniczy Ocena Gospodarstwa powstał z myślą o rolnikach szukających informacji na temat Cross Compliance, czyli zasadzie wzajemnej zgodności i zasadzie wzajemnej współzależności. Po dokonaniu oceny swojego gospodarstwa sugerujemy kontakt z doradcą rolniczym, który pomoże zachować dofinansowanie unijne rolnikom, jak również ubiegać się o fundusze na rozwój gospodarstwa przez młodych rolników.

kursy tańca poznań Najpiękniejsze, najcudowniejsze strony internetowe poznań z których z pewnością będziecie zadowoleni Brak nam określeń, żeby przedstawić wyposażone przez nas łazienki poznań bajeczne, nowoczesne, funkcjonalne Produkujemy jedne z najlepszych materiały POS w Europie, dlatego zachęcamy do współpracy z nami
Realizacja: Strony www