Oceń swoje gospodarstwo
Polecane strony
Opublikowano 10-08-2011 o 09:26 Dni Konia Arabskiego

W weekend 5 ? 7 sierpnia br. odbyły się po raz 42 Dni Konia Arabskiego. Impreza odbyła się w państwowej Stadninie Koni w Janowie Podlaskim.

W imprezie wzięli udział goście z całego świata.

Uroczystego otwarcia Polskiego Narodowego Pokazu Koni Arabskich Czystej Krwi dokonał Prezydent RP Bronisław Komorowski.

W uroczystości udział wziął również minister rolnictwa i rozwoju wsi marek Sawicki.

Gospodarzem imprezy była Agencja Nieruchomości Rolnych (ANR), właściciel stadnin koni w Janowie Podlaskim i Michałowie oraz Stada Ogierów w Białce.

 

Ostatniego dnia imprezy Minister rolnictwa wręczył hodowcom najlepszych koni Puchary Ministra Rolnictwa i Rozwoju Wsi.

Po raz kolejny swoją światową klasę zaprezentowały konie z państwowych spółek nadzorowanych przez ANR z Janowa Podlaskiego, Michałowa oraz Białki.

Czempionem Polski Ogierów Młodszych został koń Pogrom (SK Janów Podlaski), Czempionem Polski Ogierów Starszych – Kabsztad (SK Michałów), Czempionką Klaczy Młodszych – Wieża Mocy (SK Michałów), a Czempionką Klaczy Starszych klacz EMMONA ze Stadniny Koni w Michałowie.

Podczas imprezy odbyła się również Aukcja PRIDE of POLAND, na której sprzedano 24 konie za blisko 2 miliony euro.

 

Autor red.ocenagospodarstwa.pl
Dodaj komentarz

Dodawanie komentarzy dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników.

Jeśli posiadasz swoje konto możesz się zalogować.
Nie posiadasz jeszcze konta? Możesz się zarejestrować.

strony www Poznań Ogłoszenia rolnicze portal rolniczy

Portal rolniczy Ocena Gospodarstwa powstał z myślą o rolnikach szukających informacji na temat Cross Compliance, czyli zasadzie wzajemnej zgodności i zasadzie wzajemnej współzależności. Po dokonaniu oceny swojego gospodarstwa sugerujemy kontakt z doradcą rolniczym, który pomoże zachować dofinansowanie unijne rolnikom, jak również ubiegać się o fundusze na rozwój gospodarstwa przez młodych rolników.

grawerowanie laminatów poznań Chcesz poddać jakiś wartościowy przedmiot grawerowanie poznań zrób to u Nas, a nie pożałujesz Ekspresowe, rzetelne pod każdym względem tworzenie stron internetowych na wasze potrzeby Drewniane i bardzo ekskluzywne parkiety dla domu i mieszkania
Realizacja: Strony www