Oceń swoje gospodarstwo
Polecane strony
Opublikowano 24-08-2011 o 13:10 AGRO SHOW 2011 w Bednarach

W dniach od 23 do 26 września w Bednarach koło Poznania odbędzie się XIII Międzynarodowa Wystawa Rolnicza AGRO SHOW.

AGRO SHOW to największa w Polsce wystawa rolnicza na otwartej przestrzeni, której organizatorem jest Polska Izba Gospodarcza Maszyn i Urządzeń Rolniczych. W Bednarach koło Poznania spotykamy się już po raz trzynasty.

W dniach od 23 do 26 września 2011 roku wszyscy chętni będą mogli zapoznać się z ofertą wystawców, którzy zaprezentują najnowocześniejsze maszyny i urządzenia oraz szeroki asortyment materiałów, środków oraz usług związanych z produkcją rolniczą.

W porównaniu z ubiegłoroczną edycją organizator odnotowuje na chwilę obecną znaczny wzrost zarówno  liczby wystawców jak i wynajętej przez nich powierzchni ekspozycyjnej. Z pewnością pod względem ilości firm, eksponowanego sprzętu i oferowanych usług, jak również atrakcji, będzie to rekordowy rok.

Na pewno niezmienione pozostaną stałe punkty programu, takie jak pokazy maszyn w bloku RING, gdzie zaplanowano prezentację nowości, opryskiwaczy, ładowarek teleskopowych, ładowaczy czołowych oraz rozwiązań przeznaczonych dla rolnictwa precyzyjnego, a także pokazy organizowane przez firmy na indywidualnych poletkach pokazowych.


Tradycyjnie pierwszy dzień wystawy adresowany jest w szczególności do młodzieży ze średnich szkół rolniczych oraz studentów uczelni rolniczych i politechnicznych. W tym roku organizator wzbogaci go o specjalistyczny wykład dla nauczycieli zawodu z zakresu mechanizacji rolnictwa.

Głównym wydarzeniem dnia będzie turniej sprawnościowy, w którym wezmą udział drużyny szkół przybyłych na AGRO SHOW. Zawody zostały tak pomyślane, aby z jednej strony dać młodym ludziom szansę na przeżycie czegoś emocjonującego i ciekawego, a z drugiej poszerzyć ich wiedzę z zakresu nowoczesnego rolnictwa. Zmagania uczestników ocenią sędziowie, a najlepsi mogą liczyć na atrakcyjne nagrody.

W programie wystawy nie zabraknie spotkania Ministra Rolnictwa i Rozwoju Wsi z rolnikami, posumowania  Ogólnokrajowego Konkursu Bezpieczne Gospodarstwo Rolne, fachowych seminariów dotyczących aktualnych problemów z branży, prezentacji ciągników nominowanych do „Tractor of the Year” i wiele innych. Ważnym wydarzeniem będzie także finał Ogólnopolskiego Konkursu na Najlepszy Serwis Maszyn Rolniczych 2011 roku – „Serwis Na Medal”.

Podsumowanie wyników i wręczenie nagród odbędzie się podczas uroczystej gali zorganizowanej dla wystawców.

Podobnie jak w ubiegłych latach na dofinansowanie kosztów dojazdu mogą liczyć zorganizowane grupy, które przybędą na wystawę. Szczegóły dotyczące zasad dofinansowania znaleźć można na stronie www.agroshow.pl.

Autor red.ocenagospodarstwa.pl
Dodaj komentarz

Dodawanie komentarzy dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników.

Jeśli posiadasz swoje konto możesz się zalogować.
Nie posiadasz jeszcze konta? Możesz się zarejestrować.

strony www Poznań Ogłoszenia rolnicze portal rolniczy

Portal rolniczy Ocena Gospodarstwa powstał z myślą o rolnikach szukających informacji na temat Cross Compliance, czyli zasadzie wzajemnej zgodności i zasadzie wzajemnej współzależności. Po dokonaniu oceny swojego gospodarstwa sugerujemy kontakt z doradcą rolniczym, który pomoże zachować dofinansowanie unijne rolnikom, jak również ubiegać się o fundusze na rozwój gospodarstwa przez młodych rolników.

szkoła tańca poznań Trwałe, wyprodukowane z najlepszych materiałów tabliczki znamionowe dzięki którym Twoje urządzenie będzie rozpoznawalne Ekspresowe, rzetelne pod każdym względem tworzenie stron internetowych na wasze potrzeby Nie każdy ma w swojej ofercie meble na wymiar poznań my je mamy i ostrzegamy - są naprawdę wspaniałe
Realizacja: Strony www