Oceń swoje gospodarstwo
Polecane strony
Rynek rolniczy
Rząd udzieli finansowej pomocy producentom wiśni i porzeczek

Rząd postanowił, że udzieli jednorazowej finansowej pomocy producentom wiśni i porzeczek. Powodem tego wsparcia jest drastyczny spadek cen tych owoców w 2014 r. w porównaniu z poprzednimi latami.

Opublikowano 14-10-2014 o 08:22
Mniej czasu na siew rzepaku

Końcówka sierpnia to przeważnie już koniec siewu rzepaku ozimego. W przypadkach niektórych zabieg ten jeszcze można wykonać we wrześniu, ale tylko w pierwszych kilku dniach.

Opublikowano 24-09-2014 o 04:38
Protest rolników związany ze szkodami wyrządzanymi przez dziki

Kilkudziesięciu rolników z Podlasia wyruszyło w czwartek rano z Zabłudowa do Białegostoku w proteście związanym ze zbyt niskim, ich zdaniem odszkodowaniom za szkody wyrządzane przez dziki.

Opublikowano 09-09-2014 o 03:57
Jemy coraz więcej drobi

Od kilku lat spożycie drobiowego mięsa w Polsce rośnie nawet o pół kilograma rocznie. Statystyczny Polak zjada około 27 kg tego mięsa.

Opublikowano 09-09-2014 o 03:45
Jakość pszenicy z tegorocznych zbiorów

Wysoka liczba opadania i niskie białko tak można pokrótce na tym etapie ocenić jakość pszenic dostarczanych do portów pochodzących z tegorocznych zbiorów

Opublikowano 25-08-2014 o 20:21
strony www Poznań Ogłoszenia rolnicze portal rolniczy

Portal rolniczy Ocena Gospodarstwa powstał z myślą o rolnikach szukających informacji na temat Cross Compliance, czyli zasadzie wzajemnej zgodności i zasadzie wzajemnej współzależności. Po dokonaniu oceny swojego gospodarstwa sugerujemy kontakt z doradcą rolniczym, który pomoże zachować dofinansowanie unijne rolnikom, jak również ubiegać się o fundusze na rozwój gospodarstwa przez młodych rolników.

obsługa fanpage Produkujemy najwyższej jakości tabliczki znamionowe poznań dlatego zachęcamy Państwa do współpracy z nami Mały remont, przeprowadzka kuchnie na wymiar poznań serdecznie się oferują Produkujemy jedne z najlepszych materiały POS w Europie, dlatego zachęcamy do współpracy z nami
Realizacja: Strony www