Oceń swoje gospodarstwo
Polecane strony
Opublikowano 23-04-2012 o 20:51 Zasada minimalnych wymagań ? przestrzeganie ich.

Rolnicy, którzy otrzymali dotacje z Unii Europejskiej, zobowiązani są przestrzegać norm i zasad minimalnych wymagań cross compliance. Zasada minimalnych wymagań określa bowiem wszelkie aspekty wchodzące w skład prowadzonego gospodarstwa rolnego.

Rolnicy, którzy otrzymali dotacje z Unii Europejskiej, zobowiązani są przestrzegać norm i zasad minimalnych wymagań cross compliance.
 
Zasada minimalnych wymagań określa bowiem wszelkie aspekty wchodzące w skład prowadzonego gospodarstwa rolnego. Wszyscy ci, rolnicy, którzy chcą zachować dotację lub otrzymać, jeśli są na etapie ich pozyskiwania muszą dostosować swoje gospodarstwo do pewnych norm i zasad.
Nie ma bowiem możliwości utrzymania dofinansowania, jeśli podstawowa zasada minimalnych wymagań nie jest przestrzegana.
 
Zasada minimalnych wymagań wzajemnej zgodności dotyczy wszelkich aspektów rolniczych, w ramach dobrej kultury rolnej, która powinna być zgodna z ochroną środowiska, w zakresie odpowiedniego dbania o zwierzęta gospodarskie, oraz odpowiednia ochrona roślin.
 
To tylko nieliczne wymagania, które stawia Unia Europejska, wobec rolników, którzy chcą otrzymać dofinansowanie na rozwój własnego gospodarstwa rolnego. Każdy rolnik powinien pamiętać, iż zasada minimalnych wymagań, ma pomóc im we właściwym prowadzeniu gospodarstwa, oraz polepszenia jego funkcjonowania, co w przyszłości zagwarantuje zysk oraz dobrobyt Polskiej wsi.
Autor ocenagospodarstwa.pl
Dodaj komentarz

Dodawanie komentarzy dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników.

Jeśli posiadasz swoje konto możesz się zalogować.
Nie posiadasz jeszcze konta? Możesz się zarejestrować.

strony www Poznań Ogłoszenia rolnicze portal rolniczy

Portal rolniczy Ocena Gospodarstwa powstał z myślą o rolnikach szukających informacji na temat Cross Compliance, czyli zasadzie wzajemnej zgodności i zasadzie wzajemnej współzależności. Po dokonaniu oceny swojego gospodarstwa sugerujemy kontakt z doradcą rolniczym, który pomoże zachować dofinansowanie unijne rolnikom, jak również ubiegać się o fundusze na rozwój gospodarstwa przez młodych rolników.

Szukasz profesjonalnej i solidnej agencja interaktywna poznań tu ją znajdziesz, nie zawiedziemy Was Produkujemy jedne z najlepszych materiały POS w Europie, dlatego zachęcamy do współpracy z nami Jeżeli myślisz o solidnych schody drewniane w swoim domu to skorzystaj z naszych usług
Realizacja: Strony www