Oceń swoje gospodarstwo
Polecane strony
Opublikowano 21-07-2011 o 09:30 Wnioski o wsparcie inwestycji z PROW 2007 ? 2013

W Polsce działa 336 Lokalnych Grup Wsparcia. Wsparcie z działania ?Różnicowanie w kierunku działalności nierolniczej? oraz ?Tworzenie i rozwój mikroprzedsiębiorstw? można otrzymać z dwóch źródeł.

Terminy naborów wniosków o przyznanie wsparcia zostaną ogłoszone przez Agencję Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa w drugiej połowie roku. Informacje takie znaleźć będzie można na portalu www.arimr.gov.pl oraz dziennika „Rzeczpospolita”.

Jednym ze źródeł wsparcia, są działania dostępne w ramach osi 3 PROW 2007 – 2013, natomiast drugim środki dostępne w ramach osi 4 Leader PROW 2007 – 2013 w działaniu 413 Wdrażanie Lokalnych Strategii Rozwoju.

Lokalną Grupę Wsparcia tworzą przedstawiciele sektorów: publicznego, gospodarczego i społecznego.

Zadaniem Lokalnej Grupy Wsparcia jest opracowanie i wdrożenie Lokalnej Strategii Rozwoju poprzez realizację zgodnych z nią przedsięwzięć.

Lokalna Grupa Wsparcia w uzgodnieniu z Samorządami województw wyznaczają terminy i wskazują miejsce przyjmowania wniosków o przyznanie pomocy na tego rodzaju operacje w ramach działania wdrażanie lokalnych strategii rozwoju.

Ogłoszenia z takimi informacjami publikowane są na stronach internetowych Samorządów Województw, właściwych ze względu na siedzibę Lokalnej Grupy Wsparcia, na stronach Lokalnych Grup Wsparcia oraz na portalu informacyjnym ARiMR.
Autor red.ocenagospodarstwa.pl
Dodaj komentarz

Dodawanie komentarzy dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników.

Jeśli posiadasz swoje konto możesz się zalogować.
Nie posiadasz jeszcze konta? Możesz się zarejestrować.

strony www Poznań Ogłoszenia rolnicze portal rolniczy

Portal rolniczy Ocena Gospodarstwa powstał z myślą o rolnikach szukających informacji na temat Cross Compliance, czyli zasadzie wzajemnej zgodności i zasadzie wzajemnej współzależności. Po dokonaniu oceny swojego gospodarstwa sugerujemy kontakt z doradcą rolniczym, który pomoże zachować dofinansowanie unijne rolnikom, jak również ubiegać się o fundusze na rozwój gospodarstwa przez młodych rolników.

Chcesz się czegoś o kimś lub o czymś dowiedzieć, rozpoznać, sprawdzić identyfikacja poznań poleca się serdecznie Naprawdę wymierne korzyści przyniesie Ci tworzenie stron www dla Twojego przedsiębiorstwa, dla Twojej firmy Funkcjonalne, nowoczesne, sąsiedzi będą wam zazdrościć kuchnie poznań na zamówienie
Realizacja: Strony www