Oceń swoje gospodarstwo
Polecane strony
Opublikowano 23-04-2012 o 21:02 Spełniasz warunki cross compliance? Weź dotacje.

Dzięki wstąpieniu Polski do Unii Europejskiej rolnicy, jak również przedsiębiorcy, mogą otrzymać różnego rodzaju dofinansowanie.

 Dzięki wstąpieniu Polski do Unii Europejskiej rolnicy, jak również przedsiębiorcy, mogą otrzymać różnego rodzaju dofinansowanie.

Rolnicy są szczególnie uprzywilejowaną grupą, która spełniając warunki cross compliance, może liczyć na dofinansowanie oraz utrzymanie tego dofinansowania. Najważniejsze są jednak warunki cross compliance, bez ich przestrzegania, rolnicy, którzy otrzymali dofinansowanie mogą je stracić w całości lub częściowo. Dlatego też tak ważne jest przestrzegania zasady wzajemnej zgodności, czyli cross compliance.

Doradcy rolniczy, starają się pomóc aby rolnicy spełniali warunki cross compliance i aby dotacje, które mają pomóc im w rozwoju przedsiębiorstwa nie musiały zostać zwrócone, a wręcz przeciwnie przyczynić się do polepszenia stanu polskiej gospodarki i jej jakości. Każdy rolnik, który stara się o pozyskanie dofinansowania, musi spełniać wszelkie niezbędne warunki, które określają specjalne normy i wymogi wzajemnej zgodności.

Dlatego też rolnik, przez cały czas musi być gotowy, na możliwą kontrolę, jego gospodarstwa, a przypadku znalezienia błędów, zdanie sobie sprawy, z konsekwencji, jakie niesie nieprzestrzeganie warunków cross compliance.

Autor ocenagospodarstwa.pl
Dodaj komentarz

Dodawanie komentarzy dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników.

Jeśli posiadasz swoje konto możesz się zalogować.
Nie posiadasz jeszcze konta? Możesz się zarejestrować.

strony www Poznań Ogłoszenia rolnicze portal rolniczy

Portal rolniczy Ocena Gospodarstwa powstał z myślą o rolnikach szukających informacji na temat Cross Compliance, czyli zasadzie wzajemnej zgodności i zasadzie wzajemnej współzależności. Po dokonaniu oceny swojego gospodarstwa sugerujemy kontakt z doradcą rolniczym, który pomoże zachować dofinansowanie unijne rolnikom, jak również ubiegać się o fundusze na rozwój gospodarstwa przez młodych rolników.

Szybkie, sprawne tworzenie aplikacji dla firm zapewniamy pełen profesjonalizm Funkcjonalne, nowoczesne, sąsiedzi będą wam zazdrościć kuchnie poznań na zamówienie W Europie jesteśmy liderem pod względem produkcji i sprzedaży tace dlatego bardzo gorąco zachęcamy do współpracy z naszą firmą
Realizacja: Strony www