Oceń swoje gospodarstwo
Polecane strony
Opublikowano 11-05-2012 o 12:30 Korzystanie z usług doradczych

Korzystanie z usług doradczych w rolnictwie jest niezbędnym procesem zarządzania gospodarstwem.

Korzystanie z Usług Doradczych
 
Korzystanie z usług doradczych w rolnictwie jest niezbędnym procesem zarządzania gospodarstwem. 
Przebrnięcie przez zawiłości prawno formalne powodują, że przeciętny właściciel gospodarstwa nie potrafi sam zadbać o wszystkie dokumenty i prawidłowe wypełnienie koniecznych wniosków.
Aby skorzystać z usług doradczych należy udać się do najbliższego ODR czyli Ośrodka Doradztwa Rolniczego gdzie uzyskamy konkretną pomoc i informację co i gdzie powinniśmy złożyć aby np.: nie stracić dopłat unijnych.
 
Na różnego rodzaju portalach rolniczych znajdziemy listy adresowe najbliższych Arimr -ów czy Ośrodków Doradztwa Rolniczego. 
Szczegółowe informacje na temat np pomocy w zakresie Korzystanie z usług doradczych przez rolników i posiadaczy lasów - nabór w latach: 2010, 2011, 2012
uzyskać można również na stronach Agencji.
 
Coraz więcej firm prywatnych zajmuje się również doradztwem rolniczym tutaj jednak jeżeli chcemy skorzystać z ich usług bezwzględnie należy sprawdzić czy dana firma posiada 
wykwalifikowaną kadrę doradców, a doradcy czy posiadają odpowiednie licencję na prowadzenie takiej działalności, jeśli oczywiście jest to licencja wymagana prawnie.
 
Autor ocenagospodarstwa.pl
Dodaj komentarz

Dodawanie komentarzy dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników.

Jeśli posiadasz swoje konto możesz się zalogować.
Nie posiadasz jeszcze konta? Możesz się zarejestrować.

strony www Poznań Ogłoszenia rolnicze portal rolniczy

Portal rolniczy Ocena Gospodarstwa powstał z myślą o rolnikach szukających informacji na temat Cross Compliance, czyli zasadzie wzajemnej zgodności i zasadzie wzajemnej współzależności. Po dokonaniu oceny swojego gospodarstwa sugerujemy kontakt z doradcą rolniczym, który pomoże zachować dofinansowanie unijne rolnikom, jak również ubiegać się o fundusze na rozwój gospodarstwa przez młodych rolników.

Chcesz wyrobić sobie znamionowe, firmowe, inwentaryzacyjne tabliczki to zgłoś się do nas, a my je dla Ciebie wykonamy Najpiękniejsze, najcudowniejsze strony internetowe poznań z których z pewnością będziecie zadowoleni Mały remont, przeprowadzka kuchnie na wymiar poznań serdecznie się oferują
Realizacja: Strony www