Oceń swoje gospodarstwo
Polecane strony
Cross Compliance, zasada wzajemnej zgodności, współzależności
Spełniasz warunki cross compliance? Weź dotacje.

Dzięki wstąpieniu Polski do Unii Europejskiej rolnicy, jak również przedsiębiorcy, mogą otrzymać różnego rodzaju dofinansowanie.

Opublikowano 23-04-2012 o 21:02
Zasada minimalnych wymagań ? przestrzeganie ich.

Rolnicy, którzy otrzymali dotacje z Unii Europejskiej, zobowiązani są przestrzegać norm i zasad minimalnych wymagań cross compliance. Zasada minimalnych wymagań określa bowiem wszelkie aspekty wchodzące w skład prowadzonego gospodarstwa rolnego.

Opublikowano 23-04-2012 o 20:51
Wymogi wzajemnej zgodności - cielęta

Otrzymanie przez rolnika płatności bezpośrednich jest równoznaczne z obowiązkiem spełnienia przez gospodarstwo rolne wymogów wzajemnej zgodności, czyli cross compliance.

Opublikowano 26-07-2011 o 13:57
Wnioski o wsparcie inwestycji z PROW 2007 ? 2013

W Polsce działa 336 Lokalnych Grup Wsparcia. Wsparcie z działania ?Różnicowanie w kierunku działalności nierolniczej? oraz ?Tworzenie i rozwój mikroprzedsiębiorstw? można otrzymać z dwóch źródeł.

Opublikowano 21-07-2011 o 09:30
Sankcje za nieprzestrzeganie cross compliance

Nieprzestrzeganie wymagań wzajemnej zgodności powoduje sankcje. Są one redukowane proporcjonalnie do naruszeń i uzależniony jest od wielu czynników.

Opublikowano 29-06-2011 o 15:56
strony www Poznań Ogłoszenia rolnicze portal rolniczy

Portal rolniczy Ocena Gospodarstwa powstał z myślą o rolnikach szukających informacji na temat Cross Compliance, czyli zasadzie wzajemnej zgodności i zasadzie wzajemnej współzależności. Po dokonaniu oceny swojego gospodarstwa sugerujemy kontakt z doradcą rolniczym, który pomoże zachować dofinansowanie unijne rolnikom, jak również ubiegać się o fundusze na rozwój gospodarstwa przez młodych rolników.

Szybkie, sprawne tworzenie aplikacji dla firm zapewniamy pełen profesjonalizm Wynajmujesz pomieszczenie i jedyne czego Ci brakuje to meble biurowe konin zadzwoń do nas, posiadamy szeroki wybór mebli biurowych Poszukują Państwo wynajem autokarów gniezno trafiliście idealnie, pełen profesjonalizm, bogata oferta, zapraszamy
Realizacja: Strony www